SADETTİN BASKIN YUKARI ÇARŞI ESNAFIYLA BULUŞTU

Yeniden Refah Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Sadettin Baskın çalışmalarına Yukarı Çarşı esnafını ziyaret ederek devam etti.

SADETTİN BASKIN YUKARI ÇARŞI ESNAFIYLA BULUŞTU
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Seçim çalışmalarına tüm titizliğiyle devam eden Yeniden Refah Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Sadettin Baskın ve Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı Yukarı Çarşı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Baskın, ”Geçmişte üretim istihdam ekonomisini ülkemize yansıttık” diyerek çözüm yollarından ve çalışmalarından bahsetti.Baskın, “Yeniden Refah Partisi olarak milletvekilliği seçimlerinde hilal ve başak logomuzla kendi milletvekili adaylarımızla inşallah mecliste Bolumuzu temsil edeceğiz ve Bolumuza en güzel hizmetleri getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.
Yeniden Refah Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Sadettin Baskın’ın açıklamaları şu şekilde,

“GEÇMİŞTE ÜRETİM İSTİHDAM EKONOMİSİNİ ÜLKEMİZE YANSITTIK”
Bugün yukarı çarşı esnafını geziyoruz. Halkımıza selam veriyoruz, dua ve desteklerini istiyoruz. Millî görüş imkanlarıyla inşallah Bolu’muzu ülkemizi kavuşturmak ve bu hizmetlerden vatandaşımızı faydalandırmak istiyoruz. Esnafımıza en çok söylediğimiz şu biz geçmişte üretim istihdam ekonomisini ülkemize yansıttık. Üretim istihdam ekonomisi sayesinde branşlara en yüksek zamları yaptık. Maaşlara en yüksek zamları yaptığımız vatandaşlarımız esnaflarımızdan alışveriş yaptılar. Esnaflarımız mal sattıkları için yerine yenisini koymak zorunda kaldılar ve toptancıdan alışveriş yaptılar. Toptancılar fabrikalara üretim yaptırdılar ve üretim yapan fabrikalar da ülkemizde istihdam ve kalkınma oluşturdu. Aynısını inşallah Bolumuza ülkemize anlatmaya çalışıyoruz.

“BOLUMUZA EN GÜZEL HİMETLERİ GETİRECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”
Halkımızdan gördüğümüz teveccüh çok yüksek her girdiğimiz dükkânda bizleri güler yüzle tebessümler karşılıyorlar. Bizlere oy vermekten kesinlikle çekinmeyeceklerini ifade ediyorlar. Bizde onlara diyoruz ki Yeniden Refah Partisi olarak milletvekilliği seçimlerinde hilal ve başak logomuzla kendi milletvekili adaylarımızla inşallah mecliste Bolumuzu temsil edeceğiz ve Bolumuza en güzel hizmetleri getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın diyoruz. Halkımızla beraberiz sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da halkımızı ziyaret ettiğimizi esnaflarımız bize kendileri deklare ediyor. Dolayısıyla bize güveniyorlar, biz de halkımıza güveniyoruz.

Haberle İlgili Diğer Fotoğraflar

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.