SON DAKİKA

MHP’DEN, BOLU’NUN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı, Bolu’nun sorunlarını daha yakından görebilmek ve çözüm üretmek için internet sitesi kurdu.

MHP’DEN, BOLU’NUN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÇAĞRISI
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı, kurduğu internet sitesiyle “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” projesini başlattı. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı İlhan Durak, “Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı olarak insanlarımızın sorunlarına çözüm üretebilmek için “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” isimli projemizi ve bu amaç için oluşturduğumuz www.mhpbolu.com iletişim portalımızı sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Son günlerde giderek artan siyasi çekişmeler, kişisel ikballer ve ihtiraslar arasında sahipsiz bırakılan Bolu’muzun sorunlarına çözüm üretebilmek, sizlerin dertleriyle dertlenebilmek, sevinç ve mutluluklarınıza ortak olabilmek için “Bolu Sahipsiz Değil !” diyoruz.

Sizler için oluşturduğumuz iletişim portalı aracılığıyla büyükten küçüğe tüm sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Sorunlarınıza birlikte çözüm bulabilmek için dinlenmedik dert, çalınmadık kapı ve üretilmedik proje bırakmayacağız. Bu amaç için Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı olarak sizlerin sorunları neredeyse bizler de çözüm için orada olacağız.

“Tabiatın Kalbi Bolu, Bizim Kalbimiz de Bolu’ya Hizmetle Dolu” gelin tüm sorunlarınızı birlikte çözelim” dedi.

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar