SON DAKİKA

İZZET BAYSAL VAKFI'NIN MÜTEVELLİ HEYETİ BELLİ OLDU

İzzet Baysal Vakfı'nın 19. Genel Kurulunda Mali Müşavir İlkay Bağatır ve iş insanı Savaş Sakarya genel kurula katılan tüm üyelerinin oy birliği ile İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi olarak seçildiler.

İZZET BAYSAL VAKFI'NIN MÜTEVELLİ HEYETİ BELLİ OLDU
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Baysal, tüm mütevelli heyet üyeleri, eşleri ve çocukları ile birlikte aile ortamını yakaladıklarını ve bu yüzden çok mutlu olduğunu belirterek, “Tüm üyeler fahri şekilde büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Yeni seçilen iki yeni üyemiz mali müşavir İlkay Bağatır ve sanayici iş insanı Savaş Sakarya’nın tüm üyelerin oy birliği ile seçilmesinden dolayı da ayrıca çok memnun oldum. İkisinin de güzide şehrimiz Bolu’ya uzun yıllar çok güzel hizmetler yapacağına yürekten inanıyor ve onlara da çok güveniyorum. Bolu’muza ve Vakfımıza hayırlı olsun.” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM
Genel kurulda altı kişiden oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri belli oldu. İsimler şu şekilde; Başkan Ahmet Baysal, Başkanvekili Esin Avunduk, Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Yamaner, Mustafa Meterelliyöz, Kemal Sert ve Atilla Uçar.

Öte yandan Vakıf Başkanı Ahmet Baysal, yeni dönemde gençlere yer açmak için yönetim kurulundan ayrılan Nejat Eratalar’a teşekkür etti. Yönetim kuruluna yeni seçilen Atilla Uçar’a da başarılar diledi.
 

BOLU VE DEPREM BÖLGESİ İÇİN ÇOK FAYDALI KARARLAR UYGULUYORUZ”
Son olarak deprem öncesi ve sonrası acil eylem planı uyguladıklarını belirten Ahmet Baysal; “Mütevelli heyeti üyelerinin çalışmalarından son derece memnunum.Her zaman önce Bolu için ve son dönemde deprem bölgesi içinde çok faydalı yönetim kurulu kararlarını uyguluyoruz” ifadelerini kullandı.

EŞİMİN VEFATINDAN SONRA BÜYÜK BİR ACI YAŞADIM”
İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal eşi Solmaz Baysal‘ın vefatından kısa bir süre sonra Güneydoğu Anadolu bölgesinde meydana gelen deprem ile büyük bir acı daha yaşadığını ifade etti.” Benim isteğim doğrultusunda yönetim kurulu kararı ile üyelerimiz yardımların deprem bölgesine ulaşması için büyük emek sarf etmişlerdir. Adıyaman ili ve Besni ilçesini ziyaret ederek Bolu Valimiz sayın Erkan Kılıç’la bölgede incelemelerde bulunmuşlardır. Daha önce bölgeye gönderilen 26 adet konteynere ilave olarak 4 adet derslik ve 16 adet bilgisayar, 4 adet projeksiyon ve 4 adet yazıcı Kahramanmaraş ilimiz Nurhak ilçesine sevk edilmiştir. Yönetim kuruluna gayretlerinden dolayı teşekkür ederim. “ şeklinde konuştu.

Kaynak: Bolu Takip


 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar