GELECEĞİN İLETİŞİMCİLERİNDEN BOLU HEDEF GAZETESİ'NE ZİYARET

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından kurulan Genç Fikirler Topluluğu üyeleri, düzenlemiş oldukları İş Sahası Tanıtım Programı kapsamında, Bolu Hedef Gazetesi’ni ziyaret etti.

GELECEĞİN İLETİŞİMCİLERİNDEN  BOLU HEDEF GAZETESİ'NE ZİYARET
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Haber: Rahman Topcu
İletişim Fakültesi öğrencileri, BAİBÜ Genç Fikirler Topluluğu Başkanı Doğanay Yılmaz ve Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Rengim Sine Nazlı eşliğinde Bolu Hedef Gazetesi’ni ziyaret etti.  
Öğrencileri Bolu Hedef Gazetesi İmtiyaz Sahibi Barış Dişli, Genel Yayın Yönetmeni Murat Dişli, Yazı İşleri Müdürü Hızır İlyas Yıldırım ve Bolu Hedef Gazetesi Muhabirleri Rahman Topcu, Nur Melek Çelik ve Yağmur Altundağ karşıladı.
Ziyarette Barış Dişli, Bolu Hedef Gazetesi olarak yerel basının sorunlarından ve çözüm önerilerden bahsetti. Dişli, basılı yayının zorluklarına dikkat çekti ve zorlukların sabırla aşılabileceğine vurgu yaptı.
Gazeteci Hızır İlyas Yıldırım ise mesleğe başlangıç aşamasını ve ajans haberciliğinden bahsetti. Yıldırım, haber yazımının önemine değinerek sık sık pratik yapılması gerektiğini ifade etti. Mesleğinin incelikleri ve zorluklarından da bahseden Yıldırım, konuşmasının sonunda ziyaretlerinden ötürü öğrencilere teşekkür etti.
Ziyarette ayrıca Bolu Hedef Gazetesi Editörü Adem Güler öğrencilere gazete baskısı konusunda bilgiler verdi. Bolu Hedef Gazetesi Muhabirleri Rahman Topcu, Nur Melek Çelik ve Yağmur Altundağ meslektaşlarına sahadaki gözlemlerini aktardılar. 


İletişim Fakültesi öğrencileri, BAİBÜ Genç Fikirler Topluluğu Başkanı Doğanay Yılmaz ve Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Renim Sine Nazlı, Bolu Hedef Gazetesi ailesine gösterdikleri ilgi alaka için teşekkür edip hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar