FARUK DEMİREL'DEN BAİBÜ’DE
“DİJİTAL ÇAĞDA TELEVİZYON HABERCİLİĞİ” KONULU SÖYLEŞİ

Show TV Ankara Temsilcisi Faruk Demirel, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ)’de “Dijital Çağda Televizyon Haberciliği ve Kısıtlı İmkanlar” adı altında bir söyleşi gerçekleştirdi.

“DİJİTAL ÇAĞDA TELEVİZYON HABERCİLİĞİ” KONULU SÖYLEŞİ
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

BAİBÜ İletişim Fakültesi'nde görevli Dr.Öğr.Üyesi Vacit Ertan Yılmaz’ın öncülüğünde kurulan ve öğrenci topluluğu olarak bu sene faaliyetlerine başlayan Medya ve Kariyer Topluluğu Show TV Ankara Temsilcisi Faruk Demirel’i misafir etti. Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleştirilen söyleşiye çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.Faruk Demirel, yapılan programda, “Dijital Çağda Televizyon Haberciliği ve Kısıtlı İmkanlar” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi . Katılımcılarla televizyonculuk deneyimini paylaşan Demirel, sosyal medya platformlarında da etkisiyle dijitalleşen televizyon haberciliğinin zorluklarına dikkat çekti.

Demirel’in öğrencilerden gelen soruları cevaplamasıyla devam eden söyleşi, BAİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz’ün Demirel’e hediye takdiminin ardından son buldu.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar