CUMHURİYET CADDESİ'NDE SADETTİN BASKIN'A YOĞUN İLGİ

Yeniden Refah Partisi 1.sıra Milletvekili Adayı Sadettin Baskın, 3. sıra Milletvekili Adayı Yusuf Tek ve beraberindeki partililerle birlikte Cumhuriyet Caddesi esnafı ziyaret etti.

CUMHURİYET CADDESİ'NDE SADETTİN BASKIN'A YOĞUN İLGİ
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Yeniden Refah Partisi 1.sıra Milletvekili Adayı Sadettin Baskın, 3. sıra Milletvekili Adayı Yusuf Tek ve beraberindeki partililerle birlikte Cumhuriyet Caddesi esnafı ziyaret etti.Ziyaret esnasında Milletvekili adaylarına yoğun ilgi gösteren esnaf ile sohbet gerçekleştirilip, halkın büyük bir bölümünün Cumhurbaşkanlığında mevcut Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a fakat milletvekilliğinden Yeniden Refah Partisi’ne oy vererek Bolu'dan Bolulu bir milletvekilini meclise taşıyacaklarını belirttiler.

Esnaf ziyaretlerinde açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu 1. sıra Milletvekili Adayı Sadettin Baskın, Bolu'da CHP’li bazı milletvekili adaylarının halk üzerinde yanlış bir algı oluşturmak üzere demeç verdiğini sadece AK Parti'nin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin milletvekili çıkarabileceğini diğer partiler milletvekili çıkaramayacağını ifade eden Cumhuriyet Halk partili milletvekili adayının halka yanlış bilgi verdiğini mevcut sistemde ittifak dahilinde olan partilerin hangisi olursa olsun Bolu'dan bir milletvekili çıkarabilecek kadar oy sayısına sahip olduğunda gayet rahat bir şekilde bir milletvekili meclise taşıyabileceğini ifade etti.
Sadettin Baskın, logoları ve kendi milletvekili adaylarıyla 87 seçim bölgesinde seçimlere girdiklerini ve ciddi bir milletvekili sayısı ile mecliste olacaklarını vurguladı.

Haberle İlgili Diğer Fotoğraflar

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.