SON DAKİKA

BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN CHP ŞANLIURFA İL BİNASINI ZİYARET ETTİ

Bolu belediye başkanı Tanju Özcan, Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine yapacağı ziyaret nedeni ile hava yoluyla gittiği Şanlıurfa’da, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Özcan, il başkanlığında, CHP İstanbul Milletvekili ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Tanal, İl Başkan Vekili Halil Barut ve kalabalık partili grup tarafından kapıda karşılandı.  TBMM’de birlikte görev yaptığı Tanal ile sarılarak hasret gideren Özcan, daha sonra il başkanlığında partililerle sohbet Etti.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN CHP ŞANLIURFA İL BİNASINI ZİYARET ETTİ
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Bolu belediye başkanı Tanju Özcan, Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesine yapacağı ziyaret nedeni ile hava yoluyla gittiği Şanlıurfa’da, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Özcan, il başkanlığında, CHP İstanbul Milletvekili ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Tanal, İl Başkan Vekili Halil Barut ve kalabalık partili grup tarafından kapıda karşılandı.  TBMM’de birlikte görev yaptığı Tanal ile sarılarak hasret gideren Özcan, daha sonra il başkanlığında partililerle sohbet Etti.  Adıyaman ziyareti öncesinde CHP Şanlıurfa il başkanlarını da ziyaret etmek istediğini belirten Özcan, “Urfa’mız çok şükür çok etkilenmedi depremden ama bölge halkı unutulduğunu düşünüyor. Seçim de olsa biz, sizi unutmadık.  Buraya gelmişken Mahmut abimize uğramadan, kendisi bizim hakkımızda iyi şeyler söyledi ama biz bir çalıştıysak onlar iki katı çalıştılar. Buradaki hareketliliği takip ediyoruz. Mahmut abiyi tek başına değil en az birkaç arkadaşıyla Urfa’dan göndereceğinizi ben biliyorum” dedi.

İl Başkan Vekili Halil Barut’ta Bolu belediye başkanı Tanju Özcan’ı ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, şunları söyledi; “Urfa’da CHP olarak gerek sayın vekilimiz Mahmut Tanal’ın çalışmalarıyla, gerekse diğer vekillerimizin çalışmalarıyla desten yazacağımıza inanıyorum. Bolu’ya da buradan selamlarımızı iletiyoruz” 

Tanal: “İşin ehli olunca Bolu’dan kalkıp gelip burada bir hizmet binası yapıyor”

İstanbul Milletvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mahmut Tanal ise meclis çatısı altında birlikte görev yaptığı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ilişkin şu ifadeleri kullandı: Tanju Başkanı kutluyorum. Tüm Bolulu kardeşlerimize hürmetlerimizi sunuyoruz. Başkanımızın katkılarıyla Gölbaşı’nda yıkılan belediye binasının yerine yeni hizmet binası yapılıyor. Urfa’da hasar az olmasına rağmen hasar gören camilerimizi, okullarımızı bu belediye halen yapmadı. Yani demek ki liyakate göre başkan, liyakate göre vekil… vb. deriz ya! İşi ehline vermek lazım. Din de bunu söylüyor. İşte! İşin ehli olunca Bolu’dan kalkıp gelip burada belediye binası yapılabilirken Şanlıurfa’nın kendi belediyesi çalışmıyor Sayın Tanju Başkanım. Kutluyoruz. İyi ki varsın” dedi. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar