ARZU AYDIN'DAN KAMU KURUMLARINA ÇIKARMA!

14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerine doğru giderken toplumun her kesimi ile bir araya gelen AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, kamu kurumlarında görev yapan personelle bir araya geldi.

ARZU AYDIN'DAN KAMU KURUMLARINA ÇIKARMA!
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

AK PARTİ HER ZAMAN MEMURUN YANINDA
Toplumun her kesimi ile bir araya gelmeye özen gösteren AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, ilimizde bulunan 7 farklı Kamu Kurumunu ziyaret ederek çalışmalarına devam etti.AK Parti iktidarında memurların her zaman yanında olduklarını belirten Aydın; “Sözleşmeli personellerin devam garantisi olmadığı gibi terfi imkanları ve imza yetkileri yoktu. Düzenlememizle beraber devlet memuru statüsüne gireceklerinden dolayı bu imkanlardan yararlanacaklar. Sözleşmeli olarak çalışan kamu personellerinin talepleri doğrultusunda atamaları yapılıyor. Toplamda 458 bin 615 sözleşmeli çalışan kadroya geçiyor, geçti. Yine memurlarımızın ek gösterge düzenlemesi yasalaştı. Düzenlemeyle tüm memurların ek göstergesine 600 puan eklendi. Öğretmen, polis, hemşire ve din görevlilerinin ek göstergeleri 3600'e çıkartıldı. Bu düzenlemeyle de 5,3 milyon kamu personelinin ek gösterge düzenlemesinden faydalanması sağlandı. Daha pek çok düzenleme ve iyileştirmelerle milletimiz ve devletimiz için vazife yapan memurlarımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Özgürlükler bağlamında da değerlendirecek olursak, yıllarca zulme uğrayan kadınlarımızın özellikle kamuda başörtüsü sorununun Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu güçlü irade ile çözüldüğünü unutmamakta yarar var.” ifadelerine yer verdi.

BİR GÜNDE 7 FARKLI KURUM ZİYARETİ
İl Özel İdaresinde gerçekleştirilen bayramlaşma programı ile güne başlayan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Özel İdare personeli ile bir araya geldikten sonra sırasıyla; Sosyal Güvenlik Kurumu, Defterdarlık, PTT, Türk Telekom, Adliye ve Sağlık İl Müdürlüğünde vazife yapan kamu görevlilerinden destek istedi.

KATEGORİZE EDENLERE İNAT, GENÇLERLE
Parti binasında yapılan Seçim Koordinasyon Toplantısına katılan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, gece geç saatlere kadar gençlerin vakit geçirdiği mekanlarda çalışmalarına devam ederek; “Devletimizin ve milletimizin geleceği için, Türkiye’nin umudu gençlerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Kategorize etmeye çalışanlara inat; üreten ve teknolojide dünya ile yarışan gençliğimizle gurur duyuyor, iftihar ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Haberle İlgili Diğer Fotoğraflar

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar