YENİDEN REFAHLI SADETTİN BASKIN:
“TANJU ÖZCAN KONUŞTUKÇA BATMAYA DEVAM EDİYOR”

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın belediyelerde torpilli işçi konusunda yaptığı açıklamaya sert tepki gösterdi. Baskın, “Tanju Özcan konuştukça batmaya devam ediyor.” dedi.

“TANJU ÖZCAN KONUŞTUKÇA BATMAYA DEVAM EDİYOR”
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, TV100'de katıldığı canlı yayında kendisine sorulan "Belediye kadroları nasıl kuruluyor?" sorusuna "Belediyede torpilsiz kimse olmaz, herkesin bir referansı vardır. Torpil olmayan biri hiçbir belediyede başlayamaz." yanıtını verdi.

“TANJU ÖZCAN GERÇEK YÜZÜNÜ BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU”

Özcan’ın bu açıklamasına Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın tepki gösterdi.

Baskın, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi; “Tanju Özcan konuştukça batmaya devam ediyor. TV100’de Yüzler Kulübü programına katılan Tanju Özcan belediye çalışanlarını torpil ile işe aldıklarını kendi ağzıyla bizzat ifade etmesini hayretle takip ettim. Yapmış olduğu bu talihsiz açıklamayı büyük bir esefle kınıyorum. Kendisine yazıklar olsun diyorum. Sayın Özcan’ın torpille işe alım yaptığını ifade ederken biz ne anlıyoruz. Ehliyet ve liyakat hiç önemli değil. Belediyede bir dayın olsun, belediye başkanı dayın olsun işe girmek veya çoluğunu çocuğunu işe sokmak için yeterli oluyor. Bu da demek oluyor ki Bolu’ya hizmet edecek olan bazı belediye çalışanları işini ehil şekilde almıyor. Bolu'da kaldırımlar, yollar, temizlik işleri veya mimarlar, mühendisler, gerekli altyapısı olmayan belediye çalışanları Bolu'nun ve Bolu halkının parasını hiç ediyor demek oluyor. Bu da tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemek oluyor. Adaletli bir yönetim anlayışı uygulamamak oluyor. Bu uygulamalar, neticesinde de Bolu'ya hizmet etmemek oluyor. Sayın başkana bu şekilde anladığımızı iletmek istiyorum. Her defasında kendisinin halkın içinden biri olduğunu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin altı okundan biri olan halkçılık ilkesi ile bir bütün olduğunu ifade eden Özcan itirafıyla bu defa yine baltayı taşa vurmuş görünüyor. Daha önce de faşist açıklamalarıyla ve çocuğu olmayan, kendisinden yardım talep eden bir hanımefendiye mide bulandırıcı imalarda bulunmasıyla medyadan düşmeyen Tanju Özcan gerçek yüzünü bir defa daha ortaya koyarak belediye çalışanlarını torpille aldığını kendi ağzıyla ifade etti.

Çekirge bir sıçradı, iki sıçradı sonunda yine çamura saplanmış görünüyor. Kendi iç yüzünü ara ara meydana çıkara, şov yapmak adına üstüne vazife olmayan işlere karışan, Bolu halkına hizmet etmek ve gerçek bir belediyecilik yapmak yerine kendini sürekli siyasetin mecralarında boy göstermeye çalışan bir belediye başkanı olduğunu Bolu halkımıza bildiriyorum ve şikayet ediyorum. Takdir Bolu halkınındır.”

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar