LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN
EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİN ODALARINA DEKOR ÇALIŞMASI

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni açılan birimler ile hemşire odalarının dekorasyonu lise öğrencileri tarafından yapıldı.

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİN ODALARINA DEKOR  ÇALIŞMASI
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde eğitim gören öğrenciler, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde açılacak olan servisin 24 odasını, hemşire tedavi alanları ve hemşire tedavi bankosunun üretimini ve montajını yaptığı bildirildi. İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin, kamu kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettiği vurgulanan açıklamada, "İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni açılacak servisin odaları ve hemşire tedavi alanlarının tefrişatları ile hemşire çalışma bankosunun üretimi ve montajı İç Mekan Tasarımı Alanı öğrencilerimiz tarafından üretilerek montajları yapıldı." ifadesi kullanıldı.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar