BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

NAHİT ÜNALAN

Karaköy Yukarı mahalle halkından, Mustafa ve Safiye ÜNALAN’ın oğulları, Nihat, Ayşe, Zeynep ÜNALAN’ın kardeşleri, Hatice ÜNALAN’ın eşi;

Cenazesi bugün Karaköy Mahallesi Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.

MUSA ÇAKIR

Seben İlçesi Kızık Köyü halkından, Melahat ÇAKIR’ın eşi, Süleyman ÇAKIR, Müzeyyen BAYDAR, Mükerrem ŞENTÜRK’ün babaları, Merhum HASAN çakır, Bayram ve Şaban ÇAKIR, Merhume Emine TOKUŞOĞLU’nun kardeşleri;

Cenazesi bugün Kızık Yaylası Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra yayla mezarlığına defnedilecektir.

SABAHATTİN DEMİRBAŞ

Yukarısoku Mahallesi halkından, Merhume Zarife DEMİRBAŞ’ın eşi, Emine Sebahi, Ahmet DEMİRBAŞ’ın babaları, Yukarısoku esnaflarından Terzi;

Cenazesi bugün Yukarısoku merkez Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Yukarısoku Mezarlığına defnedilecektir.

ATİFET KARAMANOĞLU

Yeniçağa İlçesi halkından, Merhum Süreyya Selçuk KARAMANOĞLU’nun eşi, Füsun ERK, Vehbi Hakan KARAMANOĞLU’nun anneleri;

Cenazesi bugün Yeniçağa merkez Ayşe-Ali DALGIÇ Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Yeniçağa merkez mezarlığına defnedilecektir.

MEVLÜT ÇAKIROĞLU

Tekkedere Köyü halkından, Durmuş ÇAKIROĞLU’nun oğlu, Ayten ÇAKIROĞLU’nun eşi;

Cenazesi bugün Fatih Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Nokta Market yanı Dodurga Mezarlığına defnedilecektir.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar