BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

 SABRİ DÖNMEZ
Akpınar Mahallesi halkından, Hatice DÖNMEZ’in eşi, Şükrü, Kemal, (merhum) Zafer DÖNMEZ, Sema ÖZSOY’un babaları, Onur, Okan, Olcay ve Burak DÖNMEZ’in dedeleri, Beyhan ÖZSOY’un kayınbabası, eski şoförlerden; Cenazesi bugün Akman Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köyü mezarlığına defnedilecektir.

AFİYET ARDIHAN
Seben İlçesi Güneyce Köyü halkından, Mustafa ARDIHAN’ın eşi, Perihan ARDIHAN, İmran GÜLENÇ, Nurhan SEZER’in anneleri, Hayrullah SEZER, İbrahim GÜLENÇ, (merhum) Mehmet ARDIHAN’ın kayınvalideleri,Ahmet Aziz ARDIHAN, Neslihan ÖZTÜRK’ün anneanneleri; Cenazesi bugün Siteler Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Seben Güneyce Köyü mezarlığına defnedilecektir.

NADİRE TOKER
Sultan Köyü halkından, (merhum) Ekrem TOKER’in eşi, Mehmet ve Burhan TOKER, Nurhan ÇELİK’in anneleri, Hakan ÇELİK’in anneannesi, Gökhan ve Okan TOKER’in babaanneleri; Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camii de kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET KODAL
Kıbrısçık İlçesi Belen Köyü halkından, Ahmet, Nihat, Rıfat KODAL, Huma KAVAS’ın ağabeyleri, Fadime KODAL’ın eşi, Özlem, Serpil, Bahattin, Selçuk KODAL’ın babaları; Cenazesi bugün Yeni Mahalle Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

SELAHATTİN MERTKAN
Bolu Orman İşletme Müdürlüğünden emekli Ormancı; Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığına defnedilecektir.

RECEP ÇINARLI
Civril Mahallesi halkından, Durkadın ÇINARLI’nın eşi, Kübra, Erol, Hüseyin ÇINARLI’nın babaları, Onur, Ahmet, Erol’un kayınbabaları; Cenazesi bugün Civril Mahallesi Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Civril mahalle mezarlığına defnedilecektir.

HAYRİ ZENGİN
Mudurnu İlçesi Çavuşderesi Köyü halkından; Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Mudurnu Çavuşderesi Köyü mezarlığına defnedilecektir.

GANİME MUCUK
Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çorum İskilip merkez mezarlığına defnedilecektir.

 

 

 

 

 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.