BOLU'DA BASIN MENSUPLARI, TERÖR, NARKOTİK VE SİBER SUÇLAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ

Bolu Emniyet Müdürlüğü tarafından basın mensuplarına yönelik bilgilendirme eğitimi verildi.

BOLU'DA  BASIN MENSUPLARI, TERÖR, NARKOTİK VE SİBER SUÇLAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ
A- A+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Basın mensuplarının mesleki gelişimini sağlamak ve yaşanan olayları haberleştirirken hem kendi güvenlikleri hem de bölgede görev icra eden kolluk kuvvetleri ile diğer personelin işlerinin engellenmemesi adına sahada davranış şekillerinin geliştirilmesi amacıyla eğitim programı düzenlendi. İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda verilen eğitimde, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli basın mensuplarına bilgilendirmede bulundu.

Eğitimin sonunda, programa katılan basın mensupları tarafından İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy'a, Terörle Mücadele Şube Müdürü Serkan Demir'e, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Mehmet Ali Akdemir'e, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü komiseri Filiz Ceyhan'a ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Koray Demirel'e teşekkür belgesi takdim edildi.

Program, basın mensuplarının İl Emniyet Müdürü Aksoy ile toplu fotoğraf çektirmesinin ardından sona erdi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar