BELEDİYEDEKİ 6 MÜDÜRLÜK HASAN HAKAN ALPASLAN'A BAĞLANDI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisine bağlı 6 müdürlüğü yeni atanan Başkan Yardımcısı Hasan Hakan Alpaslan’a devretti.

BELEDİYEDEKİ 6 MÜDÜRLÜK HASAN HAKAN ALPASLAN'A BAĞLANDI
A- A+
 • Linkedin
 • Pinterest
 • Whatsapp
 • Telegram
 • Reddit

Haber: Rahman Topcu

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın istifa etmesinin ardından yerine atanan İYİ Partili Meclis üyesi Hasan Hakan Alpaslan’ın sorumlu olduğu müdürlükler belli oldu. Bolu Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı 2’inci bileşiminde Alpaslan’ın sorumlu olduğu müdürlükler Başkan Özcan tarafından açıklandı.

Özcan, daha önce kendisine bağlı bulunan Hukuk İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Gelirler Müdürlüğü’nün yeni yardımcısı Alpaslan’a verildiğini ifade etti.

HASAN HAKAN ALPASLAN’DAN TEŞEKKÜR

Bolu Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı’nda konuşan Hasan Hakan Alpaslan, “Değerli arkadaşlar; 2 yıl önce de yapıldığı gibi bazı aklı evvellerin yaratmaya çalıştığı kaos ortamını yok eden, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yılında beni böyle kıymetli bir göreve layık gören, bu önemli senede Bolumuza Başkan Yardımcısı olarak, hizmet etme imkanını veren başta Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan‘a, Beni destekleyen İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Ahmet Örnekbaş’a, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Murat Güler’e, Parti Genel Merkezimizde görev yapan saygıdeğer büyüklerime, il-ilçe yöneticisi bütün dostlarıma, delegelerimize ve kıymetli Bolu halkına şükranlarımı sunuyorum. Belirsizlik sona ermiştir. Buradan kimseye ekmek çıkmaz. Ben sadece işime bakarım. Son bir haftada özellikle sosyal medyada desteklerini esirgemeyen, mesaj atan, telefonla arayan, bütün dostlarıma da saygılarımı sunuyorum.” dedi.

“BOLU’YA HİZMET BENİM İÇİN BİR ONUR”

Alpaslan, konuşmasının devamında şöyle dedi; “Meğer ben ne kadar çok insan biriktirmişim ne kadar çok dost kazanmışım, bundan onur duydum. Bu güveni hiçbir şeye değişmem. Allah’a şükürler olsun ki bu güveninize layık olmak için gece-gündüz sizlerle beraber Bolu’ya hizmet etmek benim için bir onur olacaktır. Değerli arkadaşlar, Mart 2019 ‘dan bu yana, Bolu Belediyesi Meclis Üyeliği, Denetim komisyonu, Plan- Bütçe Komisyonu, Encümen üyelikleri ve Meclis 1.Başkan Vekilliği görevlerini nasıl layıkıyla yerine getirdiysem, bundan sonraki görevlerimde de aynı hassasiyete sahip olacağımdan emin olabilirsiniz. Daha yeni başlıyoruz. Ben kimsenin yerine gelmedim. Her birey farklı bir yapıya sahiptir, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Ne iş yaparsam yapayım, en iyisini yapmak ve bir taraftan da Belediyemizin menfaatlerini, dolayısıyla da Bolu Halkının menfaatlerini korumak adına gereğini yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Belediye imkanlarının, Bolu Halkına hizmet için kullanılması en büyük amacımız olmaya devam ederken, Türkiye’nin yaşanabilir en güzel şehri olmak adına çalışmalarımız hız kesmeyecek ve uyum içinde devam edecektir. Sabır hayattaki en büyük erdemdir ve İYİ’ler daima kazanır.” 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

1 yorum yapılmış

 • AHMET hitit (4 hafta önce)
  Hayırlara vesile olsun..
  %100
  %0
  Yanıtla
Çok okunanlar